• 776 674 414 (prodejna) | 724 625 035 (kineziologie)
  • vase@harmonie-anna.eu
  • Koperníkova 696, 739 61 Třinec

Hledáme příčinu vašich obtíží

Jak kineziologie funguje

Kineziologie jako jedna z nejznámějších metod celostní medicíny se zabývá studiem svalů a pohybů těla. Tato metoda je založená na myšlence, že každá skupina svalů lidského těla má vztah k jiným částem těla, např. k orgánům, zažívacímu ústrojí atd.

Pomocí kineziologického odblokování lze odhalit skutečnou příčinu zdravotních obtíží, vyřešit stres, strach, fobie, traumata a mnoho dalšího.

Cena kineziologického odblokování je dle dohody. Objednávejte se prosím výhradně telefonicky na tel. čísle: 724 625 035.

Pochopení potíží

Kineziologie One Brain kombinuje poznatky neurofyziologie a metody tradiční čínské medicíny. Hlavní důraz se klade ke skutečnému pochopení potíží. Řeší se přesná příčina, nikoliv důsledky.

Svalový test

Odblokování provádíme na základě svalového testu. Ten dokáže odhalit příčinu současných problémů nejen ve vašich vědomých vzpomínkách, ale také ve vašem podvědomí.

Nefunkční vzorce

Dokážeme tak v psychice odhalit staré nefunkční vzorce, které nevědomě používáte na základě prožitých situacích. Při odblokování se vzorce uvolní a nahradí novými, zdravými.

Řešení potíží

Díky tomu je možné začít efektivně řešit nově odhalenou příčinu potíží, nikoliv jen lepit následky, které obtíže vyvolávají. Kineziologie vás tak dokáže nasměrovat ke správnému postupu léčby.

Získané certifikáty